2. Procedure
Procedure
Title: Tungsten components for the COMPASS Upgrade tokamak
Description: Předmětem této veřejné zakázky je vývoj, výroba (včetně nákupu materiálů), testování a dodávka wolframových komponentů pro tokamak COMPASS Upgrade (dále jen „wolframové komponenty“ nebo „položky“) určených pro experimentální zařízení COMPASS-U Tokamak pro základní výzkum. Předmět plnění zahrnuje také povinnost dodavatele dodat wolframové komponenty v souladu s podmínkami stanovenými ve smlouvě a převést vlastnické právo k wolframovým komponentům na zadavatele. Wolframové komponenty musí plně vyhovovat požadavkům a specifikacím stanoveným ve smlouvě včetně technické specifikace. Podrobnosti týkající se plnění jsou uvedeny v technické specifikaci a smlouvě přiložené k zadávací dokumentaci.
Internal identifier: Wolfram
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 14755000 Tungsten
Additional classification (cpv): 45262670 Metalworking
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje: a) možnost objednávat jednotlivé položky, jejich druhy a kombinace v libovolném množství za sjednané jednotkové ceny až do výše maximální celkové kupní ceny stanovené v článku 12.1 zadávací dokumentace, bez nároku dodavatele na kompenzaci za odlišný či nevyčerpaný předpokládaný rozsah; b) možnost vypustit položku nebo její část z plnění, případně požadovat její přiměřenou náhradu, bude-li dotčena mezinárodními sankcemi; c) úpravu materiálové části ceny položky podle procentní změny ceny wolframu, a to směrem nahoru i dolů, ale při vyšším než 20% nárůstu je zadavatel oprávněn od smlouvy odstoupit. Bližší podmínky jsou uvedeny v článku 3.1.2 zadávací dokumentace a jejích přílohách.