2. Procedure
Procedure
Title: Kantoormeubilair
Description: Voor deze aanbesteding zijn de volgende doestellingen gedefinieerd: 1. Creëren van een veilige en comfortabele werkomgeving: Het realiseren van een werkomgeving met goed functionerend, Arbo-conform en esthetisch aantrekkelijk kantoormeubilair, zodat medewerkers veilig, comfortabel en prettig kunnen werken en hun tevredenheid, motivatie en betrokkenheid worden vergroot. 2. Realiseren van economische meerwaarde: Het realiseren van een economisch aantrekkelijke inrichting door te investeren in kwalitatief hoogwaardig en onderhoudsarm kantoormeubilair met een optimale prijs-kwaliteit verhouding en lange levensduur. 3. Duurzaam en verantwoord inkopen zonder concessies aan kwaliteit en functionaliteit: Het bijdragen aan de maatschappelijke verantwoordelijkheid van GVB door duurzaam kantoormeubilair in te kopen, zonder concessies te doen aan kwaliteit en functionaliteit. 4. Borgen van kwaliteit en geschiktheid voor alle locaties: Het inzetten van kwalitatief hoogwaardig en “hufterproof” ka De maximale contractwaarde voor de Raamovereenkomst bedraagt € 3 miljoen over een periode van acht jaar (4 jaar vast en 2x 2 optiejaren).
Internal identifier: 2026-48
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: -Een schouw zal onderdeel uitmaken van de aanbestedingsprocedure. Het doel van de schouw is dat de potentiële inschrijvers een goed beeld krijgen van de look en feel van recent ingerichte locaties. De schouw vindt plaats op de Arlandaweg in Amsterdam en een eindpuntvoorziening. -2 rondes voor verzoek om inlichtingen
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
Additional classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: GVB heeft door middel van een optie de mogelijkheid de Raamovereenkomst maximaal twee keer te verlengen met een periode van twee jaren.