2. Procedure
Procedure
Title: Levering van koffie, thee en aanverwante producten
Description: Opdrachtgever zoekt één leverancier voor de levering van koffiebonen, koffie-, cacao- en melkproducten, Cafitesse producten, thee en aanverwante artikelen voor meerdere locaties. De opdracht richt zich op het verzorgen van een smaakvolle en betrouwbare warme drankenvoorziening voor medewerkers, ondersteund door een efficiënte dienstverlening en logistieke levering. De opdracht omvat de levering van koffiebonen, Cafitesse koffie-, cacao- en melkproducten, thee en aanverwante artikelen voor vijf locaties van opdrachtgever. De levering is bestemd voor een bestaand automatenpark bestaande uit vier Perfecto 211 koffiemachines en elf Cafitesse-systemen. De exacte afname gedurende de looptijd van de overeenkomst is afhankelijk van de werkelijke behoefte van opdrachtgever.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Opdrachtgever zoekt één leverancier voor de levering van koffiebonen, koffie-, cacao- en melkproducten, Cafitesse producten, thee en aanverwante artikelen voor meerdere locaties. De opdracht richt zich op het verzorgen van een smaakvolle en betrouwbare warme drankenvoorziening voor medewerkers, ondersteund door een efficiënte dienstverlening en logistieke levering. De opdracht omvat de levering van koffiebonen, Cafitesse koffie-, cacao- en melkproducten, thee en aanverwante artikelen voor vijf locaties van opdrachtgever. De levering is bestemd voor een bestaand automatenpark bestaande uit vier Animo OptiBean X-13 automaten en elf Cafitesse-systemen. De exacte afname gedurende de looptijd van de overeenkomst is afhankelijk van de werkelijke behoefte van opdrachtgever.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende, aan de opdracht gerelateerde producten af te nemen bij opdrachtnemer.