See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sredstva za manipulaciju teretom - viličari
Description: Sredstva za manipulaciju teretom-viličari. Predmet nabave je podijeljen u 10 (deset) grupa prema sljedećem: Grupa 1: Terenski viličar 3,5 t Grupa 2: Motorni viličar 15 t Grupa 3: Motorni viličar 10 t Grupa 4: Roto teleskopski viličar 6 t Grupa 5: Čeoni električni viličar u EX izvedbi 3 t Grupa 6: Čeoni električni viličar 3 t Grupa 7: Čeoni električni viličar 2 t Grupa 8: Ručni paletni viličar s vagom 2 t Grupa 9: Ručni paletni viličar 5t Grupa 10: Paletni električni viličar 1,5 t
Internal identifier: VV-503-26-861
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42415110 Forklift trucks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Terenski viličar 3,5 t
Description: Terenski viličar 3,5 t
Internal identifier: VV-503-26-861-1
Lot: LOT-0002
Title: Motorni viličar 15 t
Description: Motorni viličar 15 t
Internal identifier: VV-503-26-861-2
Lot: LOT-0003
Title: Motorni viličar 10 t
Description: Motorni viličar 10 t
Internal identifier: VV-503-26-861-3
Lot: LOT-0004
Title: Roto teleskopski viličar 6 t
Description: Roto teleskopski viličar 6 t
Internal identifier: VV-503-26-861-4
Lot: LOT-0005
Title: Čeoni električni viličar u EX izvedbi 3 t
Description: Čeoni električni viličar u EX izvedbi 3 t
Internal identifier: VV-503-26-861-5
Lot: LOT-0006
Title: Čeoni električni viličar 3 t
Description: Čeoni električni viličar 3 t
Internal identifier: VV-503-26-861-6
Lot: LOT-0007
Title: Čeoni električni viličar 2 t
Description: Čeoni električni viličar 2 t
Internal identifier: VV-503-26-861-7
Lot: LOT-0008
Title: Ručni paletni viličar s vagom 2 t
Description: Ručni paletni viličar s vagom 2 t
Internal identifier: VV-503-26-861-8
Lot: LOT-0009
Title: Ručni paletni viličar 5t
Description: Ručni paletni viličar 5t
Internal identifier: VV-503-26-861-9
Lot: LOT-0010
Title: Paletni električni viličar 1,5 t
Description: Paletni električni viličar 1,5 t
Internal identifier: VV-503-26-861-10