2. Procedure
Procedure
Title: Komunikācijas aktivitāšu tehniskais un saturiskais nodrošinājums projektā “Digitālo prasmju pilnveide”
Description: Komunikācijas aktivitāšu tehniskais un saturiskais nodrošinājums projektā “Digitālo prasmju pilnveide”
Internal identifier: VARAM 2026/10
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79416000 Public relations services
5. Lot
Lot: LOT-0000