See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Usluge osiguranja – zajednička nabava za Grad Poreč-Parenzo, gradske tvrtke i proračunske korisnike (Grupe 1 i 2)
Description: Usluge osiguranja za potrebe Grada Poreča kao naručitelja i drugih pojedinačnih naručitelja u skladu s Dokumentacijom o nabavi (uključujući sve priloge), Tehničkim specifikacijama te Troškovnicima prema grupama predmeta nabave.
Internal identifier: 28-VV/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Usluge osiguranja imovine i osoba
Description: Usluge osiguranja imovine i osoba za potrebe Grada Poreča kao naručitelja i drugih pojedinačnih naručitelja u skladu s Dokumentacijom o nabavi (uključujući sve priloge), Tehničkom specifikacijom te Troškovnicima Grupe 1. predmeta nabave.
Internal identifier: 28-VV/2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Usluge osiguranja vozila
Description: Usluge osiguranja vozila za potrebe Grada Poreča kao naručitelja i drugih pojedinačnih naručitelja u skladu s Dokumentacijom o nabavi (uključujući sve priloge), Tehničkom specifikacijom te Troškovnicima Grupe 2. predmeta nabave.
Internal identifier: 28-VV/2026-2