646142-2026 - Result
Netherlands – Software package and information systems – Landelijk - Het ontwikkelen, leveren en instandhouden van een IoT netwerk op Stations
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Landelijk - Het ontwikkelen, leveren en instandhouden van een IoT netwerk op Stations
Description: Het ontwikkelen, leveren en instandhouden van een IoT (Internet of Things) netwerk op Stations: i) Leveren van basisstations; ii) Ontwikkelen van een IoT platform t.b.v. de ontvangst, verwerking, controle en distributie van de data; iii) Instandhouden van de basisstations en het IoT platform (inclusief mutaties in de gegevensstromen verwerken in het platform) gedurende de periode van de overeenkomst. Zie aanbestedingsdossier
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: -
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 2 maal een verlengoptie van 2 jaar