646180-2026 - Competition
Netherlands – Research and development services and related consultancy services – PISA 2029
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: PISA 2029
Description: De aanbesteding treft het grootschalig internationaal vergelijkend onderzoek PISA 2029 dat de kennis en vaardigheden van 15-jarige leerlingen meet op het gebied van leesvaardigheid, wiskunde en natuurwetenschappen. Doel van het onderzoek is na te gaan in hoeverre jongeren de vereiste kennis en vaardigheden hebben om de uitdagingen van de maatschappij te kunnen aangaan. Zie de aanbestedingsdocumenten voor meer informatie.
Internal identifier: 2026017IK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73000000 Research and development services and related consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie de aanbestedingsdocumenten voor meer informatie. Zie de aanbestedingsdocumenten voor meer informatie.
Internal identifier: 1