646191-2026 - Competition
Croatia – Medical consumables – Medicinski nekemijski potrošni materijal i lijekovi za 2027. god.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Medicinski nekemijski potrošni materijal i lijekovi za 2027. god.
Description: Sklapa se ugovor o javnoj nabavi za veliku nabavu medicinskog nekemijskog potrošnog materijala i lijekova, sukladno tehničkim uvjetima, troškovniku i obrascu ponude u kojem je naznačen naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za kompletiranje ponude. Ponuditelj je dužan ponuditi i izvršiti predmetne usluge na način da ista odgovara svim tehničkim uvjetima koji su navedeni u dokumentaciji za nadmetanje.
Internal identifier: VN - 2/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Medicinski potrošni materijal
Description: Medicinski potrošni materijal
Internal identifier: VN - 2/26-1
Lot: LOT-0002
Title: Rukavice
Description: Rukavice
Internal identifier: VN - 2/26-2
Lot: LOT-0003
Title: Dezinficijensi
Description: Dezinficijensi
Internal identifier: VN - 2/26-3
Lot: LOT-0004
Title: Obloge za rane
Description: Obloge za rane
Internal identifier: VN - 2/26-4
Lot: LOT-0005
Title: Pripravci koji djeluju na probavni sustav
Description: Pripravci koji djeluju na probavni sustav
Internal identifier: VN - 2/26-5
Lot: LOT-0006
Title: Pripravci koji se upotrebljavaju u liječenju dijabetesa
Description: Pripravci koji se upotrebljavaju u liječenju dijabetesa
Internal identifier: VN - 2/26-6
Lot: LOT-0007
Title: Vitamini i minerali
Description: Vitamini i minerali
Internal identifier: VN - 2/26-7
Lot: LOT-0008
Title: Lijekovi za krv i krvotvorne organe
Description: Lijekovi za krv i krvotvorne organe
Internal identifier: VN - 2/26-8
Lot: LOT-0009
Title: Lijekovi za kardiovaskularni sustav
Description: Lijekovi za kardiovaskularni sustav
Internal identifier: VN - 2/26-9
Lot: LOT-0010
Title: Dermatološki lijekovi
Description: Dermatološki lijekovi
Internal identifier: VN - 2/26-10
Lot: LOT-0011
Title: Lijekovi koji djeluju na urogenitalni sustav i spolni hormoni
Description: Lijekovi koji djeluju na urogenitalni sustav i spolni hormoni
Internal identifier: VN - 2/26-11
Lot: LOT-0012
Title: Hormonski pripravci za sustavnu primjenu
Description: Hormonski pripravci za sustavnu primjenu
Internal identifier: VN - 2/26-12
Lot: LOT-0013
Title: Pripravci za liječenje sustavnih infekcija
Description: Pripravci za liječenje sustavnih infekcija
Internal identifier: VN - 2/26-13
Lot: LOT-0014
Title: Lijekovi za mišićno koštani sustav
Description: Lijekovi za mišićno koštani sustav
Internal identifier: VN - 2/26-14
Lot: LOT-0015
Title: Lijekovi za živčani sustav
Description: Lijekovi za živčani sustav
Internal identifier: VN - 2/26-15
Lot: LOT-0016
Title: Pripravci koji djeluju na respiratorni sustav
Description: Pripravci koji djeluju na respiratorni sustav
Internal identifier: VN - 2/26-16
Lot: LOT-0017
Title: Lijekovi za osjetilne organe
Description: Lijekovi za osjetilne organe
Internal identifier: VN - 2/26-17
Lot: LOT-0018
Title: Enteralna prehrana i otopine
Description: Enteralna prehrana i otopine
Internal identifier: VN - 2/26-18
Lot: LOT-0019
Title: Ostomijska pomagala
Description: Ostomijska pomagala
Internal identifier: VN - 2/26-19
Lot: LOT-0020
Title: Pelene
Description: Pelene
Internal identifier: VN - 2/26-20
Lot: LOT-0021
Title: Potrošni materijal za sustav raspodjele jedinične terapije
Description: Potrošni materijal za sustav raspodjele jedinične terapije
Internal identifier: VN - 2/26-21