646272-2026 - Competition
Slovakia – Insurance services – Poistenie na obdobie rokov 2027 - 2030
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Poistenie na obdobie rokov 2027 - 2030
Description: Predmet zákazky je rozdelený na 2 časti: 1. časť: Poistenie majetku a poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu 2. časť: Poistenie motorových vozidiel Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane rozsahu a požiadaviek verejného obstarávateľa a súvisiacej dokumentácie je uvedené v samostatných prílohách 10 a 11 súťažných podkladov pre 1. časť a v samostatných prílohách 14 a 15 súťažných podkladov pre 2. časť.
Internal identifier: NBS1-000-125-123
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66515200 Property insurance services, 66515100 Fire insurance services, 66515400 Weather-related insurance services, 66519200 Engineering insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66516400 General liability insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. časť: Poistenie majetku a poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu
Description: Predmetom 1. časti je zabezpečenie komplexného poistenia hnuteľného a nehnuteľného majetku Národnej banky Slovenska (ďalej aj ako „NBS“) a poistenia všeobecnej zodpovednosti za škodu. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane rozsahu a požiadaviek verejného obstarávateľa a súvisiacej dokumentácie je uvedené v samostatných prílohách 10 a 11 súťažných podkladov.
Internal identifier: NBS1-000-125-123 - 1. časť
Additional classification (cpv): 66515200 Property insurance services, 66515100 Fire insurance services, 66515400 Weather-related insurance services, 66519200 Engineering insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66516400 General liability insurance services
Lot: LOT-0002
Title: 2. časť: Poistenie motorových vozidiel
Description: Predmetom 2. časti je zabezpečenie komplexného zákonného a havarijného poistenia flotily motorových vozidiel NBS. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane rozsahu a požiadaviek verejného obstarávateľa a súvisiacej dokumentácie je uvedené v samostatných prílohách 14 a 15 súťažných podkladov.
Internal identifier: NBS1-000-125-123 - 2. časť
Additional classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services