646317-2026 - Competition
Greece – Ambulance services – Διακήρυξη 32/2026
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Διακήρυξη 32/2026
Description: Διακήρυξη 32/2026 με αντικείμενο τη μίσθωση ασθενοφόρου για την εξυπηρέτηση δευτερογενών διακομιδών
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85143000 Ambulance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ 1: Παροχή υπηρεσιών μίσθωσης ασθενοφόρου για την εξυπηρέτηση δευτερογενών διακομιδών
Description: ΤΜΗΜΑ 1: Παροχή υπηρεσιών μίσθωσης ασθενοφόρου για την εξυπηρέτηση δευτερογενών διακομιδών
Quantity: 1
Options:
Description of the options: Περιγραφή των επιλογών: 1 έτος, ετήσια προϋπολογισθείσα δαπάνη χωρίς Φ.Π.Α. 150.000,00€. Προαίρεση 1 έτος, ετήσια προϋπολογισθείσα δαπάνη χωρίς Φ.Π.Α. 150.000,00€.