646336-2026 - Competition
Poland – Various medicinal products – 19/ZP/2026 Zakup i dostawa leków na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim - 38 pakietów
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 19/ZP/2026 Zakup i dostawa leków na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim - 38 pakietów
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa leków na potrzeby SPZOZ-ZZ w Makowie Mazowieckim - 38 pakietów, obejmujący: Pakiet nr 1 – Leki Pakiet nr 2 – Leki Pakiet nr 3 – Leki Pakiet nr 4 – Leki Pakiet nr 5 – Omnipaque, Visipaque Pakiet nr 6 – Leki Pakiet nr 7 – Leki Pakiet nr 8 – Leki Pakiet nr 9 – Testy paskowe do pomiaru stężenia glukozy Pakiet nr 10 – Leki Pakiet nr 11 – Leki Pakiet nr 12 – Leki Pakiet nr 13 – Płyn wziewny do znieczulenia ogólnego Pakiet nr 14 – Wapno anestetyczne Pakiet nr 15 – Albumina ludzka Pakiet nr 16 – Enoxaparin Sod. Pakiet nr 17 – Leki Pakiet nr 18 – Leki Pakiet nr 19 – Leki Pakiet nr 20 – Leki Pakiet nr 21 – Żel znieczulający do cewników Pakiet nr 22 – Leki Pakiet nr 23 – Leki Pakiet nr 24 – Preparat żelaza Pakiet nr 25 – Produkty do żywienia dojelitowego Pakiet nr 26 – Azithromycinum Pakiet nr 27 – Leki Pakiet nr 28 – Leki Pakiet nr 29 – Darbepoetin Pakiet nr 30 – Tolvaptanum Pakiet nr 31 – Płyn wziewny do znieczulenia ogólnego Pakiet nr 32 – Leki Pakiet nr 33 – Leki Pakiet nr 34 – Meprelon, Predasol Pakiet nr 35 – Noradrenalinum, Aldactone Pakiet nr 36 – Evrenzo Pakiet nr 37 – Citra-Lock Pakiet nr 38 – Propofolum Szczegółowy opis pakietów został określony w Załączniku nr 3 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Leki
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Description: Omnipaque, Visipaque
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Description: Testy paskowe do pomiaru stężenia glukozy
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Description: Płyn wziewny do znieczulenia ogólnego
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Description: Wapno anestetyczne
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Description: Albumina ludzka
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Description: Enoxaparin Sod.
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21
Description: Żel znieczulający do cewników
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 24
Description: Preparat żelaza
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 25
Description: Produkty do żywienia dojelitowego
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 26
Description: Azithromycinum
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet 28
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet 29
Description: Darbepoetin
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet 30
Description: Tolvaptanum
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet 31
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet 32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet 33
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet 34
Description: Meprelon, Predasol
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet 35
Description: Noradrenalinum, Aldactone
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet 36
Description: Evrenzo
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet 37
Description: Citra-Lock
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet 38
Description: Propofolum