2. Procedure
Procedure
Title: Upratovacie služby
Description: Predmetom zákazky sú pravidelné interiérové upratovacie služby administratívnych, spoločných a sociálnych priestorov verejného obstarávateľa vo výmere 7 263,30 m² a vonkajších priestorov vo výmere 88,7 m2, s použitím vlastného materiálno-technického vybavenia.
Internal identifier: 146/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Verejný obstarávateľ je oprávnený, nie však povinný, jednostranne uplatniť opciu na predĺženie obdobia poskytovania predmetu zákazky o 18 mesiacov, t. j. na obdobie od 1. 7. 2029 do 31. 12. 2030. Verejný obstarávateľ (ako Objednávateľ) uplatní opciu písomným oznámením doručeným Úspešnému uchádzačovi (ako Poskytovateľovi) najneskôr do 31. 12. 2028. Opcia sa považuje za uplatnenú dňom doručenia oznámenia. Riadnym uplatnením opcie sa obdobie poskytovania predmetu zákazky automaticky predlžuje do 31. 12. 2030. Úspešný uchádzač (Poskytovateľ) sa zaväzuje počas opčného obdobia poskytovať predmet zákazky v rozsahu podľa Opisu predmetu zákazky, za ceny určené v súlade s ponukou Úspešného uchádzača.