2. Procedure
Procedure
Title: Inovácia a modernizácia Vodnej elektrárne Čunovo
Description: Predmetom zákazky je inovácia a modernizácia technologickej stavby v rozsahu projekčných prác, inžinierskej činnosti, demontážnych prác sústrojenstiev turbína – generátor a zariadení, ktoré sú predmetom zákazky, opráv a/alebo dodávok nových zariadení, spätnej montáže sústrojenstiev turbína – generátor a súvisiacich zariadení, ako aj uvedenie predmetu zákazky do prevádzky. Zákazka bude realizovaná v šiestich sekciách, pričom jedna sekcia bude pozostávať z viacerých prevádzkových a dielčích prevádzkových súborov - najmä turbíny, čerpací agregát, regulátory turbín a budenia, rozvodne, generátory, elektrické ochrany, blokové transformátory, procesné stanice. Podrobnosti sú uvedené v súťažných podkladoch.
Internal identifier: 265/2026; S-000955/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Supplies, Services
Main classification (cpv): 45251120 Hydro-electric plant construction work
Additional classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work, 45223000 Structures construction work, 45100000 Site preparation work, 45111300 Dismantling works, 45223210 Structural steelworks, 42112200 Hydraulic turbines, 45315200 Turbine works, 51111000 Installation services of electric motors, generators and transformers, 31110000 Electric motors, 31120000 Generators, 31170000 Transformers, 31214000 Switchgear, 50532300 Repair and maintenance services of generators, 50532100 Repair and maintenance services of electric motors, 50532200 Repair and maintenance services of transformers, 50532400 Repair and maintenance services of electrical distribution equipment, 50312620 Repair of information technology equipment, 72267200 Repair of information technology software
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services