646433-2026 - Competition
Netherlands – Traffic control services – Verkeersmaatregelen
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Verkeersmaatregelen
Description: De bedoeling is dat deze raamcontractant voor de verkeersmaatregelen in de ruimste zin van het woord (tenzij anders is overeengekomen) voor onder andere: • Het instellen van alle verkeersmaatregelen t.b.v. werkzaamheden in en rondom infrastructuur met uitzondering van het werkvak (werkvakafsluiting blijft onderdeel scope uitvoerend aannemer van de werkzaamheden); • Het leveren van standaard verkeersmaatregelen volgens de CROW 96B. • Het leveren van verkeersmaatregelen ten behoeve van evenementen; • Het leveren van verkeersregelaars. Het één en ander conform het Programma van eisen opgenomen in Bijlage 4 en het Bestek Raamovereenkomst 2026-090078 in bijlage 5. De Gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de Gemeente de totale omvang/waarde van deze Opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op € 5.000.000,-
Internal identifier: 2026-090078
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63712700 Traffic control services
Additional classification (cpv): 45233290 Installation of road signs, 63712710 Traffic monitoring services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: scope zoals omschreven in het Beschrijvend document.