2. Procedure
Procedure
Title: Variantenstudie Spoorkruisingen voor Spoorzone Maastricht
Description: De gemeente Maastricht zoekt een partij of combinatie van partijen die een zorgvuldige, integrale en objectief onderbouwde variantenstudie uitvoert naar nieuwe spoorkruisingen voor voetgangers en fietsers. Voor deze opdracht is een maximaal beschikbare opdrachtwaarde van € 250.000,- exclusief BTW gesteld. Dit maximumbedrag geldt als kaderstellend bedrag voor de opdracht. Derhalve kunnen aan dit kader geen rechten worden ontleend.
Internal identifier: TI-2026-2125
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: - -
Internal identifier: 1