646462-2026 - Competition
Bulgaria – Tree-cutting services – Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел Перник
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел Перник
Description: Предметът на настоящата поръчка е услуга включваща почистване на сервитути на ВЛ 400 kV „Люлин – Рударци“, ВЛ 400 kV „Мусала“, ВЛ 220 kV „Струма-Студена“, ВЛ 110 kV „Калкас-Огоя“ и ВЛ 110 kV „Кралев дол“, обслужвани от Управление МЕР София област, отдел Перник. Видът на терена е хълмист, планински, полупланински и с пресечен характер, като до част от него липсват пътища и достъпа с механизация е затруднен. Почистването/възстановяването на просеките се извършва чрез премахването на дървета, храсти и издънки и изнасяне на отсечените дървета, клони, храсти, издънки, вършина, отпад, сухата дървесна маса и неизползваема дървесина извън просеката.
Internal identifier: 604875
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
Lot: LOT-0001