646484-2026 - Competition
Romania – Afforestation services – Servicii de împădurire - 26.II. Regenerări artificiale prin împădurire –Refaceri - DS Tulcea
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de împădurire - 26.II. Regenerări artificiale prin împădurire –Refaceri - DS Tulcea
Description: Servicii de regenerare a padurilor din fondul forestier administrat de Directia Silvica Tulcea - Ocolul Silvic Rusca. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15. Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cu 10 zile inainte de termenul limita stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 24TLC277_26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77231600 Afforestation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Servicii de regenerare a padurilor din fondul forestier administrat de Directia Silvica Tulcea - Ocolul Silvic Rusca. Suprafata totala - 25,47 hectare.
Internal identifier: 1