646533-2026 - Competition
Czechia – Network equipment – Ochrana Anti-DDoS
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Ochrana Anti-DDoS
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je rozšíření, posílení a částečná obnova stávajícího Anti-DDoS řešení zadavatele. Zadavatel v současnosti provozuje Anti-DDoS řešení na technologii společnosti Radware. Současná architektura zahrnuje dvě fyzická zařízení (hardware) na perimetru a centrální management. Účelem zadání veřejné zakázky je aktuálně provozované Anti-DDoS řešení rozšířit o nový hardware v nové lokalitě začleněný pod stávající centrální management, prodloužit podporu a licenční zajištění stávajících zařízení a doplnit řešení o nové funkcionality tak, aby Anti-DDoS řešení tvořilo jeden funkční celek s jednotným centrálním managementem a se zajištěnou podporou a rozvojem na předpokládanou dobu 5 let.
Internal identifier: 2026100715
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: viz bod 21 Zadávací dokumentace + Závazný návrh smlouvy - změna dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky - výhrada změny SW - výhrada změny právních předpisů - výhrada změny ceny - Opční právo 1, Opční právo 2