646536-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – „Dostawa wyposażenia dla Zakładu Farmakogenetyki oraz Dostawa aparatury medycznej dla Oddziału Toksykologii z Ośrodkiem Ostrych Zatruć celem pogłębienia diagnostyki i leczenia osób uzależnionych od alkoholu.”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Dostawa wyposażenia dla Zakładu Farmakogenetyki oraz Dostawa aparatury medycznej dla Oddziału Toksykologii z Ośrodkiem Ostrych Zatruć celem pogłębienia diagnostyki i leczenia osób uzależnionych od alkoholu.”
Description: „Dostawa wyposażenia dla Zakładu Farmakogenetyki oraz Dostawa aparatury medycznej dla Oddziału Toksykologii z Ośrodkiem Ostrych Zatruć celem pogłębienia diagnostyki i leczenia osób uzależnionych od alkoholu.”
Internal identifier: DEZP.261.32.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Czytnik mikropłytek
Description: Czytnik mikropłytek
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Spektrofotometr
Description: Spektrofotometr
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Termocykler
Description: Termocykler
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Aparat do sekwencjonowania metodą Sangera
Description: Aparat do sekwencjonowania metodą Sangera
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Łóżko dla pacjentów
Description: Łóżko dla pacjentów
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Zestaw pomp infuzyjnych
Description: Zestaw pomp infuzyjnych
Internal identifier: Część 6