646539-2026 - Competition
Bulgaria – Surface work for streets – Избор на изпълнител за изпълнение на СМР за изпълнение на: „Текущ ремонт на улици в населените места на територията на Община Средец по обособени позиции“
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Избор на изпълнител за изпълнение на СМР за изпълнение на: „Текущ ремонт на улици в населените места на територията на Община Средец по обособени позиции“
Description: Предметът на поръчката включва извършване на необходимите строително-ремонтни работи, доставка и влагане на необходимите материали, транспорт, механизация, работна ръка, лабораторни изпитвания, организация и безопасност на движението, почистване и извозване на строителните отпадъци, както и всички други дейности, необходими за качественото и цялостно изпълнение на ремонта. 1. Предмета на поръчката включва следните улици на територията на община Средец:: 1. Текущ ремонт на улица в с. Дебелт - ул. „Индже Войвода“ – 355 м. 2. Текущ ремонт на улици в с. Дюлево от о.т. 161 до о.т. 153 - 390 м. от о.т. 172 до о.т. 239 - 168 м. 3. Текущ ремонт на улица в с. Орлинци - от о.т. 85 до о.т. 86 - 150 м. 4. Текущ ремонт на улица в с. Драчево - от о.т. 42 до о.т. 89 - 202 м. 5. Текущ ремонт на улица в с. Бистрец - от о.т. 24 до о.т. 12 - 387 м. 6. Текущ ремонт на улица в с. Долно Ябълково - от о.т. 5 до о.т. 60 - 675 м.
Internal identifier: 608750
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233252 Surface work for streets
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Текущ ремонт на улица в с. Дебелт - ул. „Индже Войвода“
Description: Текущ ремонт на улица в с. Дебелт - ул. „Индже Войвода“ Приблизителна дължина на улицата - 355м. Ориентировъчен списък на дейностите, които следва да бъдат включени, разгледани и прецизирани: Разваляне на съществуваща асфалтова настилка, вкл. изкопаване, натоварване и транспорт на депо; Направа основа от несортиран трошен камък, вкл. уплътняване и доставка на материала Рязане на асфалтова настилка Фрезоване асфалтова настилка Превоз фрезован материал до 3 км. Почистване на пътната основа Доставка и полагане на свързващ битум/битумна емулсия Доставка и полагане неплътен асфалтобетон, вкл. Уплътняване и транспорт Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. до 4 см., Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. от 4 до 6 см., вкл. уплътняване и транспорт на материала. ​​​​​​​
Internal identifier: 608787
Lot: LOT-0002
Title: Текущ ремонт на улици в с. Дюлево
Description: Текущ ремонт на улици в с. Дюлево от о.т. 161 до о.т. 153 - 390 м. ​​​​​​​от о.т. 172 до о.т. 239 - 168 Ориентировъчен списък на дейностите, които следва да бъдат включени, разгледани и прецизирани: Разваляне на съществуваща асфалтова настилка, вкл. изкопаване, натоварване и транспорт на депо; Направа основа от несортиран трошен камък, вкл. уплътняване и доставка на материала Рязане на асфалтова настилка Фрезоване асфалтова настилка Превоз фрезован материал до 3 км. Почистване на пътната основа Доставка и полагане на свързващ битум/битумна емулсия Доставка и полагане неплътен асфалтобетон, вкл. Уплътняване и транспорт Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. до 4 см., Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. от 4 до 6 см., вкл. уплътняване и транспорт на материала. ​​​​​​​
Internal identifier: 608789
Lot: LOT-0003
Title: Текущ ремонт на улица в с. Орлинци
Description: Текущ ремонт на улица в с. Орлинци Ориентировъчна дължина -от о.т. 85 до о.т. 86 - 150 м​​​​​​​ Ориентировъчен списък на дейностите, които следва да бъдат включени, разгледани и прецизирани: Разваляне на съществуваща асфалтова настилка, вкл. изкопаване, натоварване и транспорт на депо; Направа основа от несортиран трошен камък, вкл. уплътняване и доставка на материала Рязане на асфалтова настилка Фрезоване асфалтова настилка Превоз фрезован материал до 3 км. Почистване на пътната основа Доставка и полагане на свързващ битум/битумна емулсия Доставка и полагане неплътен асфалтобетон, вкл. Уплътняване и транспорт Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. до 4 см., Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. от 4 до 6 см., вкл. уплътняване и транспорт на материала. ​​​​​​​
Internal identifier: 608790
Lot: LOT-0004
Title: Текущ ремонт на улица в с. Драчево
Description: Текущ ремонт на улица в с. Драчево Ориентировъчна дължина от о.т. 42 до о.т. 89 - 202 м​​​​​​​ Ориентировъчен списък на дейностите, които следва да бъдат включени, разгледани и прецизирани: Разваляне на съществуваща асфалтова настилка, вкл. изкопаване, натоварване и транспорт на депо; Направа основа от несортиран трошен камък, вкл. уплътняване и доставка на материала Рязане на асфалтова настилка Фрезоване асфалтова настилка Превоз фрезован материал до 3 км. Почистване на пътната основа Доставка и полагане на свързващ битум/битумна емулсия Доставка и полагане неплътен асфалтобетон, вкл. Уплътняване и транспорт Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. до 4 см., Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. от 4 до 6 см., вкл. уплътняване и транспорт на материала. ​​​​​​​
Internal identifier: 608791
Lot: LOT-0005
Title: Текущ ремонт на улица в с. Бистрец
Description: Текущ ремонт на улица в с. Бистрец Ориентировъчна дължина от о.т. 24 до о.т. 12 - 387 м​​​​​​​ Ориентировъчен списък на дейностите, които следва да бъдат включени, разгледани и прецизирани: Разваляне на съществуваща асфалтова настилка, вкл. изкопаване, натоварване и транспорт на депо; Направа основа от несортиран трошен камък, вкл. уплътняване и доставка на материала Рязане на асфалтова настилка Фрезоване асфалтова настилка Превоз фрезован материал до 3 км. Почистване на пътната основа Доставка и полагане на свързващ битум/битумна емулсия Доставка и полагане неплътен асфалтобетон, вкл. Уплътняване и транспорт Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. до 4 см., Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. от 4 до 6 см., вкл. уплътняване и транспорт на материала. ​​​​​​​
Internal identifier: 608910
Lot: LOT-0006
Title: Текущ ремонт на улица в с. Долно Ябълково
Description: Текущ ремонт на улица в с. Долно Ябълково Ориентировъчна дължина от о.т. 5 до о.т. 60 - 675 м​​​​​​​ Ориентировъчен списък на дейностите, които следва да бъдат включени, разгледани и прецизирани: Разваляне на съществуваща асфалтова настилка, вкл. изкопаване, натоварване и транспорт на депо; Направа основа от несортиран трошен камък, вкл. уплътняване и доставка на материала Рязане на асфалтова настилка Фрезоване асфалтова настилка Превоз фрезован материал до 3 км. Почистване на пътната основа Доставка и полагане на свързващ битум/битумна емулсия Доставка и полагане неплътен асфалтобетон, вкл. Уплътняване и транспорт Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. до 4 см., Изкърпване на единични дупки и деформации на настилката с плътна асфалтова смес с деб. от 4 до 6 см., вкл. уплътняване и транспорт на материала. ​​​​​​​
Internal identifier: 608913