2. Procedure
Procedure
Title: Liikluskorraldusvahendite hooldus Pärnu linnas 01.01.2027 kuni 31.12.2031
Description: Pärnu linna haldusterritooriumil liiklusmärkide, elektrooniliste liiklusmärkide („vilkuvad ülekäiguraja märgid“) teemärgiste ja muude teepäraldiste korrasoleku tagamine ning hooldusaluste liikluskorraldusvahenditega seotud liikluskahjude menetlemine / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315424-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000