2. Procedure
Procedure
Title: PN-67/26 Sukcesywna dostawa suplementów diety na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP, z podziałem na 2 części
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa suplementów diety na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP z podziałem na 2 części: Cz. 1 - suplementy diety, Cz. 2 - suplementy diety. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ), dla cz. 1 i 2.
Internal identifier: PN-67/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 PZP wyznacza skrócony termin składania ofert, ponieważ opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o zamówieni w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej dnia 24.02.2025 r. pod numerem Dz. U. 2026/S 38 – 128030
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 15880000 Special nutritional products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sukcesywna dostawa suplementów diety na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP, z podziałem na 2 części.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa suplementów diety na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP, z podziałem na 2 części. Cz. 1 - suplementy diety, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ), dla cz. 1.
Internal identifier: PN-67/26, cz. 1
Lot: LOT-0002
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa suplementów diety na potrzeby Apteki Akademickiej Ogólnodostępnej UMP, z podziałem na 2 części. Cz. 2 - suplementy diety. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ), dla cz. 2.
Internal identifier: PN-67/26, cz. 2