646758-2026 - Competition
Poland – Research and development services and related consultancy services – Świadczenie usług eksperckich – wybór 2 ekspertów medycznych w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz neonatologii; Części 1÷2
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług eksperckich – wybór 2 ekspertów medycznych w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz neonatologii; Części 1÷2
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie położnictwa i ginekologii Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie neonatologii 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ lub SoPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Internal identifier: ZZP.ZP.412.45.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73000000 Research and development services and related consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie położnictwa i ginekologii
Description: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie położnictwa i ginekologii
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0004
Title: Część 2 : Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie neonatologii
Description: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny w dziedzinie neonatologii
Internal identifier: 2