2. Procedure
Procedure
Title: Brood & Banket
Description: Het LUMC wenst middels een Raamovereenkomst één leverancier voor Brood & Banket te contracteren. 0
Internal identifier: F-EU-26-04
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het LUMC wenst middels een Raamovereenkomst één leverancier voor Brood & Banket te contracteren. De geraamde waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 195.000,= exclusief btw per jaar. Bij een totale looptijd van de Raamovereenkomst van maximaal vier (4) jaar komt de geraamde waarde op € 780.000,= exclusief btw. Deze omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Het LUMC heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. De daadwerkelijke afname is variabel en fluctueert.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing.