646840-2026 - Competition
Netherlands – Software package and information systems – 25.383-BV Zaak- Documentmanagementsysteem Edam-Volendam
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 25.383-BV Zaak- Documentmanagementsysteem Edam-Volendam
Description: Doel van deze Europese openbare aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één Opdrachtnemer welke verantwoordelijk is voor het beschikbaar stellen, implementeren en onderhouden van een zaak- en documentmanagementsysteem. De CPV-codes die betrekking hebben op deze aanbesteding zijn: • Code 48000000-8 Software en informatiesystemen; • Code 72000000-5 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning. € 600.000, waarvan ingeschat € 50.000 implementatie en daarna rond de € 50.000 jaarlijks
Internal identifier: 25.383-BV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europees openbaar
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Het beschikbaar stellen, implementeren en onderhouden van een zaak- en documentmanagementsysteem
Description: Doel van deze Europese openbare aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één Opdrachtnemer welke verantwoordelijk is voor het beschikbaar stellen, implementeren en onderhouden van een zaak- en documentmanagementsysteem. De CPV-codes die betrekking hebben op deze aanbesteding zijn: • Code 48000000-8 Software en informatiesystemen; • Code 72000000-5 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning. € 600.000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie leidraad