646848-2026 - Competition
Poland – Database and operating software package – Odnowienie licencji oprogramowania do informatyki śledczej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Odnowienie licencji oprogramowania do informatyki śledczej
Description: Przedmiotem zamówienia jest odnowienie licencji oprogramowania do informatyki śledczej. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 odrębnych części. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48600000 Database and operating software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I - odnowienie wsparcia serwisowego licencji oprogramowania NUIX Workstation (4 licencje)
Description: Przedmiotem zamówienia części I jest odnowienie wsparcia serwisowego dla 4 sztuk licencji oprogramowania NUIX Workstation. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminach: - uruchomienie wsparcia serwisowego w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy; - wsparcie techniczne będzie świadczone do 31 grudnia 2029 r.; Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Options:
Description of the options: Brak wznowień i opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Część II - odnowienie subskrypcji licencji oprogramowania NUIX Workstation (3 licencje)
Description: Przedmiotem zamówienia części II jest jest odnowienie subskrypcji dla 3 sztuk licencji oprogramowania NUIX Workstation. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminach: - dostawa subskrypcji 3 licencji oprogramowania NUIX Workstation w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy; - wsparcie techniczne będzie świadczone do 31 grudnia 2027 r.; Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0003
Title: Część III - odnowienie subskrypcji licencji oprogramowania NUIX Workstation (5 licencji)
Description: Przedmiotem zamówienia części III jest odnowienie subskrypcji dla 5 sztuk licencji oprogramowania NUIX Workstation. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminach: - dostawa subskrypcji 5 licencji oprogramowania NUIX Workstation w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy; - wsparcie techniczne będzie świadczone do 31 grudnia 2027 r.; Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0004
Title: Część IV - odnowienie subskrypcji licencji oprogramowania NUIX Workstation (1 licencja)
Description: Przedmiotem zamówienia części IV jest odnowienie subskrypcji dla 1 sztuk licencji oprogramowania NUIX Workstation. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminach: - dostawa subskrypcji 1 licencji oprogramowania NUIX Workstation w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy; - wsparcie techniczne będzie świadczone do 31 grudnia 2027 r.; Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0005
Title: Część V - odnowienie subskrypcji licencji oprogramowania NUIX Workstation (1 licencja)
Description: Przedmiotem zamówienia części V jest odnowienie subskrypcji dla 1 szt. licencji oprogramowania NUIX Workstation. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminach: - dostawa subskrypcji 1 licencji oprogramowania NUIX Workstation w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy; - wsparcie techniczne będzie świadczone do 31 grudnia 2029 r.; Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0006
Title: Część VI - odnowienie subskrypcji licencji oprogramowania NUIX Workstation (8 licencji)
Description: Przedmiotem zamówienia części VI jest odnowienie subskrypcji dla 8 szt. licencji oprogramowania NUIX Workstation. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminach: - dostawa subskrypcji 8 licencji oprogramowania NUIX Workstation w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy; - wsparcie techniczne będzie świadczone do 31 grudnia 2029 r. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0007
Title: Cześć VII - odnowienie subskrypcji licencji oprogramowania NUIX Server (4 licencje)
Description: Przedmiotem zamówienia części VII jest odnowienie subskrypcji dla 4 szt. licencji oprogramowania NUIX Server. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminach: - dostawa subskrypcji 4 licencji oprogramowania NUIX Server w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy; - wsparcie techniczne będzie świadczone do 31 grudnia 2027 r.; Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0008
Title: Część VIII - odnowienie wsparcia serwisowego licencji oprogramowania XRY Complete (4 licencje)
Description: Przedmiotem zamówienia części VIII jest odnowienie wsparcia serwisowego dla 4 sztuk licencji oprogramowania XRY Complete. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminach: - uruchomienia wsparcia serwisowego w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy; - wsparcie techniczne będzie świadczone do 31 grudnia 2027 r.; Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0009
Title: Część IX - odnowienie subskrypcji licencji oprogramowania UFED Inseyets Online PRO (3 licencje)
Description: Przedmiotem zamówienia części IX jest odnowienie subskrypcji dla 3 szt. licencji oprogramowania UFED Inseyets Online PRO. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminach: - dostawa subskrypcji 3 licencji oprogramowania UFED Inseyets Online PRO w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy; - wsparcie techniczne będzie świadczone do 31 grudnia 2027 r.; Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Lot: LOT-0010
Title: Część X - odnowienie subskrypcji licencji oprogramowania Oxygen Forensic Detective (3 licencje)
Description: Przedmiotem zamówienia części X jest odnowienie subskrypcji 3 szt. licencji oprogramowania Oxygen Forensic Detective. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminach: - dostawa subskrypcji 3 licencji oprogramowania Oxygen Forensic Detective w terminie do 3 dni od dnia zawarcia umowy; - wsparcie techniczne będzie świadczone do 31 grudnia 2027 r.; Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej „OPZ”, stanowiącym Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.