2. Procedure
Procedure
Title: 3 részes zárt vérvételi műanyag zsákrendszer
Description: Egyszer használatos, steril 3 részes „top and bottom” típusú zárt vérvételi műanyag zsákrendszerek beszerzése és leszállítása a teljesítési helyekre, valamint azok lerakodása és ajánlatkérő által meghatározott helyekre történő berakodása. Zsákrendszer alatt ajánlatkérő azon vérzsák-rendszereket érti, amelyek egy CPD oldattal ellátott teljes vér levételére alkalmas zsákból, (amelyhez vérvételi szerelék csatlakozik), egy plazma tárolására alkalmas zsákból valamint egy additív oldattal ellátott, vörösvérsejt tárolására alkalmas zsákból állnak, amelyeket csőszakaszok kötnek össze. Ajánlatkérő az olyan terméket, amelynél ezen zsákok nem alkotnak rendszert, nem fogadja el. Összesen 800.000 darab egyszer használatos, steril 3 részes „top and bottom” típusú zárt vérvételi műanyag zsákrendszer beszerzése.
Internal identifier: EKR000618542026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Kbt. II. rész XV. fejezet nyílt eljárás szabályrendszere.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141613 Blood bags
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR000618542026/1