2. Procedure
Procedure
Title: Camerabeveiliging (CCTV) en toegangsregistratiesysteem (TRS)
Description: Het huidige cameratoezicht- (CCTV) en toegangsregistratiesysteem (TRS) is grotendeels 15-20 jaar oud en voldoet niet meer aan de hedendaagse eisen. Dit leidt tot verhoogde beveiligingsrisico's en onvoldoende naleving van wet- en regelgeving. Gemeente Barneveld is derhalve voornemens om de huidige Camerabeveiliging (CCTV) en toegangsregistratiesysteem (TRS) te vervangen. Zie Aanbestedingsdocument.
Internal identifier: TN612786
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
Additional classification (cpv): 32235000 Closed-circuit surveillance system, 32323500 Video-surveillance system, 35125300 Security cameras, 42961100 Access control system, 45233292 Installation of safety equipment, 50610000 Repair and maintenance services of security equipment, 51314000 Installation services of video equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Opties tot verlengen van de Opdracht.