2. Procedure
Procedure
Title: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej i uzyskanie decyzji administracyjnych dla zadania pn. „Modernizacja wału P-1 rz. Odry gm. Głogów, Kotla, Szlichtyngowa, Siedlisko - prace przygotowawcze”
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na opracowaniu kompletnej dokumentacji analitycznej, koncepcyjnej, projektowej, formalno-prawnej i kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych prawem zgód, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych dla zadania pn. „Modernizacja wału P-1 rz. Odry gm. Głogów, Kotla, Szlichtyngowa, Siedlisko – prace przygotowawcze”. Celem zamówienia jest przygotowanie kompletnej dokumentacji umożliwiającej modernizację prawostronnego wału P-1 rzeki Odry na odcinku od km 379+900 do km 421+000, o łącznej długości około 36 278 m, poprzez jego odbudowę, przebudowę lub rozbudowę, wraz z niezbędnymi przejazdami wałowymi, drogami eksploatacyjnymi i dojazdowymi, przepustami lub śluzami wałowymi, zamknięciami, rowami, urządzeniami odwodnieniowymi oraz pozostałymi elementami towarzyszącymi. Inwestycja ma służyć poprawie stanu technicznego obwałowania i warunków przepływu wód powodziowych oraz zwiększeniu ochrony przeciwpowodziowej terenów położonych w gminach Głogów, Kotla, Szlichtyngowa i Siedlisko. Zakres obejmuje w szczególności analizę i inwentaryzację stanu istniejącego, modelowanie hydrologiczno-hydrauliczne, opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej, rozpoznanie geologiczne, geotechniczne i hydrogeologiczne, dokumentację środowiskową, wodnoprawną, społeczno-własnościową i projektową oraz materiały niezbędne do uzyskania decyzji administracyjnych umożliwiających realizację inwestycji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami.
Internal identifier: V.ROZ.270.2.132.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych decyzji niezbędnych do realizacji zadania pn.: „Budowa zbiornika Ścinawa na rzece Ścinawa Niemodlińska w miejscowości Piorunkowice, gmina Korfantów i Prudnik”
Description: Przedmiotem zamówienia wykonanie usługi polegającej na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych i wymaganych prawem zgód, uzgodnień dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa zbiornika Ścinawa na rzece Ścinawa Niemodlińska w miejscowości Piorunkowice, gmina Korfantów i Prudnik”. Zadanie stanowi element uzupełniający Programu redukcji ryzyka powodziowego w zlewni Nysy Kłodzkiej. Celem inwestycji jest dokonanie działań, które poprawią nie tylko warunki przeciwpowodziowe, ale również warunki sprzyjające spowolnieniu odpływów oraz gromadzenia wód zwiększając zasoby wód podziemnych i powierzchniowych. Działania te mają charakter nie tylko przeciwpowodziowy, ale również ekologiczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: V.ROZ.270.2.84.2026