647063-2026 - Competition
Poland – IT services: consulting, software development, Internet and support – Zakup wsparcia technicznego HDPS (CommVault)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup wsparcia technicznego HDPS (CommVault)
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego HDPS (CommVault). 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. 3) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 4) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców, jeżeli są już znani. 5) Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6) Stosownie do postanowień 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (wymóg dotyczy Koordynatora Wykonawcy). 7) Wymagania dotyczące produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT: Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszelkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT, w rozumieniu art. 2 pkt 11k, 11l oraz 11m ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, wykorzystywane do realizacji zamówienia – zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska realizacji zamówienia lub rozwiązania towarzyszące – nie obejmowały: 1) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT wskazanych w rekomendacji Pełnomocnika Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa, o której mowa w art. 33 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, których typ został określony w decyzji ministra właściwego do spraw informatyzacji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Niespełnienie powyższego wymagania będzie skutkowało odrzuceniem oferty, w przypadku zamówień publicznych stosownie do art. 226 ust. 1 pkt 17 lub pkt 19 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Zamawiający zastrzega sobie prawo weryfikacji spełnienia powyższego wymagania na każdym etapie postępowania.
Internal identifier: 2026/WNP-0190-DU-MK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia technicznego HDPS (CommVault). 2) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. 3) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ za pomocą norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy, Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 4) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców, jeżeli są już znani. 5) Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień: 72000000-5. 6) Zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 7) Stosownie do postanowień 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (wymóg dotyczy Koordynatora Wykonawcy). 8) Wymagania dotyczące produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT: Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia, w tym wszelkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT, w rozumieniu art. 2 pkt 11k, 11l oraz 11m ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, wykorzystywane do realizacji zamówienia – zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska realizacji zamówienia lub rozwiązania towarzyszące – nie obejmowały: 1) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT wskazanych w rekomendacji Pełnomocnika Rządu do spraw Cyberbezpieczeństwa, o której mowa w art. 33 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT, których typ został określony w decyzji ministra właściwego do spraw informatyzacji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Niespełnienie powyższego wymagania będzie skutkowało odrzuceniem oferty, w przypadku zamówień publicznych stosownie do art. 226 ust. 1 pkt 17 lub pkt 19 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Zamawiający zastrzega sobie prawo weryfikacji spełnienia powyższego wymagania na każdym etapie postępowania.