647105-2026 - Competition
Bulgaria – Tyres for heavy/light-duty vehicles – Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за автомобилите, собственост на ТП „ДГС Хасково“ за срок от 12 месеца
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за автомобилите, собственост на ТП „ДГС Хасково“ за срок от 12 месеца
Description: Смяна на гуми (нови или собствени на ТП ДГС Хасково– сваляне, демонтаж, монтаж, качване и баланс – извършва се при подготовка на служебните МПС за използване през пролетно-летния и есенно–зимния период и при необходимост. Ремонт на гуми. Дейностите включени в обхвата на настоящата обществена поръчка ще се извършват от специалисти на Изпълнителя. - Доставка на нови гуми (зимни и летни), в зависимост от нуждите на Възложителя; - Смяна на гуми (нови или собствени на ТП ДГС Хасково) - демонтаж, монтаж и баланс - извършва се при подготовка на служебните МПС за използване през пролетно-летния и есенно–зимния период и при необходимост. - Ремонт на гуми. Примерно описание и изброяване на необходимите гуми по вид, размер и цолаж, без Възложителят да се ангажира с тяхното усвояване, се съдържа в Техническата спецификация – от настоящата документация. ​​​​​​​
Internal identifier: 609119
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34350000 Tyres for heavy/light-duty vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001