See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Vervangingsbouw en reconversie van WZC De Boarebreker en realisatie van 68 sociale assistentiewoningen en omgevingsaanleg te 8400 Oostende
Description: Vervangingsbouw en reconversie van WZC De Boarebreker en realisatie van 68 sociale assistentiewoningen en omgevingsaanleg te 8400 Oostende
Internal identifier: PPP0O3-776/6368/WIV-PO-2018/0336
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: WIV-PO-2018/0336_1