2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa drukarek mobilnych, terminali mobilnych wraz z aplikacją oraz systemem do rozliczeń konduktorskich
Description: 1. Przedmiotem Zamówienia jest: Dostawa drukarek mobilnych, terminali mobilnych wraz z aplikacją oraz systemem do rozliczeń konduktorskich. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Internal identifier: PBI.240.1628.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30231100 Computer terminals
Additional classification (cpv): 42991230 Ticket printers, 30237270 Portable computer carrying cases, 30237200 Computer accessories, 48421000 Facilities management software package, 72212000 Programming services of application software
5. Lot
Lot: LOT-0005