2. Procedure
Procedure
Title: Herstel van de digitale informatiehuishouding
Description: Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland (VRK) ontbreekt momenteel een actueel en integraal overzicht van de papieren en digitale informatiehuishouding. Papieren en digitale Informatieobjecten zijn verspreid en soms met meerdere kopieën opgeslagen over verschillende bronnen, waaronder kasten, netwerkschijven, cloudopslag, lokale omgevingen en e-mail. Een aanzienlijk deel van deze informatie bestaat uit ongestructureerde bestanden die in de loop van de tijd zijn ontstaan en door verschillende VRK onderdelen worden gebruikt en beheerd. De aanbesteding heeft betrekking op de bestaande informatiehuishouding van VRK. De opdracht omvat het analyseren, beoordelen, opschonen, structureren, Plotten en migratiegereed maken van bestaande Informatieobjecten conform het door VRK vastgestelde Verwerkingskader. De VRK zal daarbij de locatie van de bestaande Informatieobjecten aanleveren aan de Opdrachtnemer. Het doel is om een aantoonbaar compliant, geordende en toekomstbestendige informatieomgeving Het hieronder genoemde bedrag is niet representatief voor de opdracht. Het bedrag is hier uitsluitend opgenomen om het mogelijk te maken de opdracht te publiceren op TenderNed. De geraamde waarde van de Opdracht is door de aard van de Opdracht niet exact te bepalen in termen van bedragen. De omvang in hoeveelheid Informatieobjecten is gegeven in paragraaf 2.2. Hierbij moet worden opgemerkt dat na een eerste inventarisatie kan blijken dat een deel van deze hoeveelheid mogelijk niet in aanmerking komt voor verdere verwerking, bijvoorbeeld door de leeftijd van deze Informatieobjecten. Aan deze opgave kunnen geen rechten ontleend worden. Met het oog op politieke, economische, budgettaire, organisatorische en/of bestuurlijke ontwikkelingen en de hiermee samenhangende groei en krimp van de Aanbestedende dienst is het mogelijk dat de Opdracht kan uitbreiden, krimpen of wijzigen. Deze ontwikkelingen kunnen van invloed zijn op de omvang van de Opdracht. Inschrijvers dienen hiermee rekening te houden.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De Aanbestedende dienst heeft gekozen voor de openbare procedure. De keuze voor de openbare procedure is gebaseerd op het feit dat er relatief weinig aanbieders zijn en de Aanbestedende dienst de administratieve last zoveel mogelijk wenst te beperken voor marktpartijen en de eigen organisatie. In de openbare procedure kiest de Aanbestedende dienst in één ronde zowel de Opdrachtnemer als het product of de dienst. Dit doet Opdrachtnemer door het hanteren van Uitsluitingsgronden, Geschiktheidseisen en Subgunningscriteria. De Uitsluitingsgronden en Geschiktheidseisen vindt u terug in hoofdstuk 5 van het beschrijvend document. De subgunningscriteria vindt u in hoofdstuk 4 van het beschrijvend document.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72300000 Data services
Additional classification (cpv): 72512000 Document management services, 79995100 Archiving services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Binnen de Veiligheidsregio Kennemerland (VRK) ontbreekt momenteel een actueel en integraal overzicht van de papieren en digitale informatiehuishouding. Papieren en digitale Informatieobjecten zijn verspreid en soms met meerdere kopieën opgeslagen over verschillende bronnen, waaronder kasten, netwerkschijven, cloudopslag, lokale omgevingen en e-mail. Een aanzienlijk deel van deze informatie bestaat uit ongestructureerde bestanden die in de loop van de tijd zijn ontstaan en door verschillende VRK onderdelen worden gebruikt en beheerd. De aanbesteding heeft betrekking op de bestaande informatiehuishouding van VRK. De opdracht omvat het analyseren, beoordelen, opschonen, structureren, Plotten en migratiegereed maken van bestaande Informatieobjecten conform het door VRK vastgestelde Verwerkingskader. De VRK zal daarbij de locatie van de bestaande Informatieobjecten aanleveren aan de Opdrachtnemer. Het doel is om een aantoonbaar compliant, geordende en toekomstbestendige informatieomgeving De geraamde waarde van de Opdracht is door de aard van de Opdracht niet exact te bepalen in termen van bedragen. De omvang in hoeveelheid Informatieobjecten is gegeven in paragraaf 2.2. Hierbij moet worden opgemerkt dat na een eerste inventarisatie kan blijken dat een deel van deze hoeveelheid mogelijk niet in aanmerking komt voor verdere verwerking, bijvoorbeeld door de leeftijd van deze Informatieobjecten. Aan deze opgave kunnen geen rechten ontleend worden. Met het oog op politieke, economische, budgettaire, organisatorische en/of bestuurlijke ontwikkelingen en de hiermee samenhangende groei en krimp van de Aanbestedende dienst is het mogelijk dat de Opdracht kan uitbreiden, krimpen of wijzigen. Deze ontwikkelingen kunnen van invloed zijn op de omvang van de Opdracht. Inschrijvers dienen hiermee rekening te houden.
Internal identifier: 1