647246-2026 - Competition
Slovakia – Engineering design services – "Elektrická stanica Šurany" - inžinierska a projektová činnosť
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: "Elektrická stanica Šurany" - inžinierska a projektová činnosť
Description: Predmetom plnenia zákazky je vykonanie Diela pre výkon inžinierskych a projektových činností stavby v rozsahu potrebnom pre vydanie rozhodnutia o stavebnom zámere a stavebného povolenia podľa zákona č. 25/2025 Z.z. Stavebný zákon a o zmene a doplnení niektorých zákonov, vypracovanie dokumentácie pre výber zhotoviteľa stavby, vypracovanie projektu stavby a jeho overenie (overovacia doložka), vypracovanie vykonávacieho projektu, vypracovanie Dokumentácie skutočného zhotovenia, výkon odborného autorského dohľadu, zabezpečiť vydanie právoplatného kolaudačného osvedčenia, vrátane zápisu stavby do KN, inžiniersko-geologických a hydrogeologických prác, geodetických prác, koordinačných činností a činností v potrebnom rozsahu pre práce spojené s realizáciou. Bližšie informácie o predmete zákazky sú uvedené v Zmluve o dielo (ďalej len „ZoD“), ktorá je zverejnená na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1192
Internal identifier: 27_2026_Po
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71323100 Electrical power systems design services, 71330000 Miscellaneous engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Predmetom plnenia zákazky je vykonanie Diela pre výkon inžinierskych a projektových činností stavby v rozsahu potrebnom pre vydanie rozhodnutia o stavebnom zámere a stavebného povolenia podľa zákona č. 25/2025 Z.z, Stavebný zákon a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len "Stavebný zákon"), vypracovanie dokumentácie pre výber zhotoviteľa stavby, vypracovanie projektu stavby a jeho overenie (overovacia doložka), vypracovanie vykonávacieho projektu, vypracovanie Dokumentácie skutočného zhotovenia, výkon odborného autorského dohľadu, zabezpečiť vydanie právoplatného kolaudačného osvedčenia, vrátane zápisu stavby do KN, inžiniersko-geologických a hydrogeologických prác, geodetických prác, koordinačných činností a činností v potrebnom rozsahu pre práce spojené s realizáciou. Bližšie informácie o predmete zákazky sú uvedené v Zmluve o dielo (ďalej len „ZoD“), ktorá je zverejnená na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1192