647264-2026 - Competition
Hungary – IT services: consulting, software development, Internet and support – NEPTUN egységes tanulmányi rendszer támogatása 4.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: NEPTUN egységes tanulmányi rendszer támogatása 4.
Description: Vállalkozási szerződés 12 hónapra a SZTE által jelenleg is alkalmazott Neptun egységes tanulmányi rendszer jogszabály- és verziókövetésére, támogatási feladataira, egyedi fejlesztési és moduligényeire. Az ajánlatkérő által az eljáráshoz rendelt belső azonosítószám: 64/Ny/2026/SZTE
Internal identifier: EKR001880902026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Ajánlatkérő azonos tárgyban EKR000889382026, EKR001289792026 és EKR001540512026 számon három eredménytelen eljárást folytatott le. Ajánlatkérő a nemzeti felsőoktatásról 2011. évi CCIV. törvényben foglalt jogszabályi kötelezettségei teljesítéséhez kívánja minél hamarabb megkötni a szerződést. A Nftv. 2. § (6) bekezdésében foglalt adatszolgáltatási kötelezettség következő mérföldköve az egységes FIR-adatszolgáltatás: 2026. október hónap végén. Az adatokat a jelen eljárás konkrét tárgyát képező elektronikus tanulmányi rendszer tartalmazza. Ajánlatkérő az új terméktámogatási szerződés alapján supportált rendszerből továbbítaná az adatokat a FIR-be. Gyorsított nyílt eljárás sikeres lefolytatása esetén lesz csak ez a határidő Ajánlatkérő részéről tartható, mivel a 30 napos ajánlattételi szakasz, a bírálati szakasz és a szerződéskötéshez minimálisan szükséges időtartam túlnyúlik az érintett határidőn. A Campus Codeworks Zrt. a Neptun tanulmányi rendszer kizárólagos jogtulajdonosa, a beszerzés tárgyát képező jogszabály- és verziókövetési, támogatási és fejlesztési szolgáltatások érdemben kizárólag a jogtulajdonos által teljesíthetők. Tekintettel arra, hogy a beszerzési tárgy műszaki specifikációja, valamint a szerződéses feltételek az előző évekhez képest jelentős mértékben nem változtak, az Ajánlatkérő és az Ajánlattevő között fennálló jogviszonyt azzal teljes mértékig analóg módon rendezi a jelen eljárásban rendelkezésre bocsátott szerződéstervezet, tárgyalások lefolytatása érdemben nem szükséges, ezért a Kbt. 81. § szerinti gyorsított nyílt eljárást eredményezi a leghamarabbi szerződéskötést.
Main features of the procedure: Kbt. 81. § szerinti nyílt eljárás. Ajánlatkérő a Kbt. 75.§ (2) bek.e) pontját nem alkalmazza. Ajánlatkérő élni kíván a Kbt. 81.§ (4) és (5) bekezdéseivel, és először az értékelési sorrendben legkedvezőbb ajánlattevő tekintetében végzi el a bírálatot.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Ajánlatkérő – figyelemmel a Felhasználói Licencszerződésre – a Neptun Egységes Tanulmányi Rendszer supportjának keretébe tartozó alábbi 9 szolgáltatást kívánja megrendelni: - Rendszerkövetés, jogszabálykövetés - szoftverfrissítés - online helpdesk - hibakezelés - dokumentáció - e-learning támogatás - Neptun konferencia - ügyfélszolgálat - üzemeltetés-támogatás A szerződés keretében supportált 22 Neptun-modul, interfész és funkcionalitás felsorolása: 1. PÉNZÜGYEK, HALLGATÓI BEFIZETÉSEK 1.1 OTP SimplePay modul 1.2 FairPay/Fizetési kérelem modul 1.3 Házi pénztár modul 1.4 POS terminál modul 1.5 Papír alapú számla modul 1.6 E-számla vagy Elektronikusan archivált számla modul 1.7 Külső számlarögzítés modul 1.8 Deviza modul 2. ÜGYINTÉZÉS TÁMOGATÁSA 2.1 AD szinkronizáció 2.2 ERASMUS modul 2.3 Kollégium modul 3. KOMMUNIKÁCIÓ ÉS OKTATÁSTÁMOGATÁS 3.1 UniPoll kérdőívkezelés modul 4. EGYÜTTMŰKÖDÉS KÜLSŐ RENDSZEREKKEL 4.1 FIR modul 4.2 Windows Services modul 4.3 Neptun Felnőttképzést támogató modul (FAR) 4.4 EVOP Innovációs szolgáltatások – Kooper modul 5. INTERFÉSZEK 5.1 CooSpace interfész 5.2 EOS gazdasági interfész 5.3 FDL QSL 6. Neptun Tanügyi Modul (alapfunkcionalitások) Részletesen ld. Szerződéstervezet.
Internal identifier: EKR001880902026/1