647289-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title„Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Description1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi”. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą, w szczególności: pulsoksymetry, fumigatory, ssaki, wózki do transportu, chłodziarko – zamrażarki, leżanki z elektryczną regulacją wysokości, fotele do pobierania krwi, aparat USG, rejestrator parametrów życiowych, aparat EKG, lampy zabiegowe, myjnia dezynfektor, macerator do pieluch, urządzenie do ogrzewania płynów infuzyjnych, pompy infuzyjne, wózki, wózek na zwłoki, łóżka szpitalne, defibrylatory, kardiomonitory, itp. w ilościach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły realizacji przedmiotu zamówienia itp., zawarte są w załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Parametry Techniczne (dalej zwany „OPZ”). 3. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ - OPZ - Parametry techniczne uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 4. Brak złożenia Załącznika Nr 2 do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 5. Kod CPV: 33100000 Urządzenia medyczne, 33190000-8 Różne urządzenia i produkty medyczne 6. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, określonym w załączniku Nr 2 do SWZ. W przypadku powzięcia wątpliwości co do spełnienia parametrów technicznych przez oferowany sprzęt, urządzenia, Zamawiający jest uprawniony do żądania dokumentów potwierdzających oferowane parametry techniczne sprzętu, urządzeń np. karty katalogowe, certyfikaty itp. 7. Dostarczony do Zamawiającego sprzęt musi spełniać następujące warunki: a) dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, niepowystawowy i wolny od obciążeń prawami osób trzecich, b) posiadać okres gwarancji nie krótszy aniżeli określony dla poszczególnych urządzeń, sprzętu w załączniku Nr 2 do SWZ, a o ile nie został określony w OPZ, dokumentach zamówienia wynosi 24 miesiące. c) oferowane urządzenia w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży, d) Wszystkie dostarczone urządzenia muszą, pochodzić z legalnego źródła. 8. UWAGA: Ilekroć w dokumentacji, wskazano markę lub pochodzenie produktu, nazwę, normę, certyfikat, urządzenia, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo „lub równoważne”, tzn. że wbudowane materiały, urządzenia itp. będą posiadały (charakteryzowały się) wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w niniejszej dokumentacji, dla danej pozycji OPZ. 9. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, normy, certyfikaty, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów – określonych dla danej pozycji przedmiotu zamówienia, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń, wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie jest podzielone na 15 części zamówienia. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia.
Internal identifierZP/99/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedurend
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
LotLOT-0001
Title1. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Description1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi”. 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą, w szczególności: pulsoksymetry, fumigatory, ssaki, wózki do transportu, chłodziarko – zamrażarki, leżanki z elektryczną regulacją wysokości, fotele do pobierania krwi, aparat USG, rejestrator parametrów życiowych, aparat EKG, lampy zabiegowe, myjnia dezynfektor, macerator do pieluch, urządzenie do ogrzewania płynów infuzyjnych, pompy infuzyjne, wózki, wózek na zwłoki, łóżka szpitalne, defibrylatory, kardiomonitory, itp. w ilościach określonych w Załączniku Nr 2 do SWZ. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły realizacji przedmiotu zamówienia itp., zawarte są w załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Parametry Techniczne (dalej zwany „OPZ”). 3. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY w szczególności Załącznik Nr 2 do SWZ - OPZ - Parametry techniczne uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 4. Brak złożenia Załącznika Nr 2 do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 5. Kod CPV: 33100000 Urządzenia medyczne, 33190000-8 Różne urządzenia i produkty medyczne 6. Dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (i ile są wymagane), legitymować się stosownymi dokumentami, o których mowa w SWZ, musi być objęty co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, określonym w załączniku Nr 2 do SWZ. W przypadku powzięcia wątpliwości co do spełnienia parametrów technicznych przez oferowany sprzęt, urządzenia, Zamawiający jest uprawniony do żądania dokumentów potwierdzających oferowane parametry techniczne sprzętu, urządzeń np. karty katalogowe, certyfikaty itp. 7. Dostarczony do Zamawiającego sprzęt musi spełniać następujące warunki: a) dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, niepowystawowy i wolny od obciążeń prawami osób trzecich, b) posiadać okres gwarancji nie krótszy aniżeli określony dla poszczególnych urządzeń, sprzętu w załączniku Nr 2 do SWZ, a o ile nie został określony w OPZ, dokumentach zamówienia wynosi 24 miesiące. c) oferowane urządzenia w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży, d) Wszystkie dostarczone urządzenia muszą, pochodzić z legalnego źródła. 8. UWAGA: Ilekroć w dokumentacji, wskazano markę lub pochodzenie produktu, nazwę, normę, certyfikat, urządzenia, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo „lub równoważne”, tzn. że wbudowane materiały, urządzenia itp. będą posiadały (charakteryzowały się) wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w niniejszej dokumentacji, dla danej pozycji OPZ. 9. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, normy, certyfikaty, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów – określonych dla danej pozycji przedmiotu zamówienia, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe urządzeń, wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy.
Internal identifier1
LotLOT-0002
Title2. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier2
LotLOT-0003
Title3. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier3
LotLOT-0004
Title4. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier4
LotLOT-0005
Title5. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier5
LotLOT-0006
Title6. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier6
LotLOT-0007
Title7. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier7
LotLOT-0008
Title8. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier8
LotLOT-0009
Title9. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier9
LotLOT-0010
Title10. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier10
LotLOT-0011
Title11. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier11
LotLOT-0012
Title12. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier12
LotLOT-0013
Title13. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier13
LotLOT-0014
Title14. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier14
LotLOT-0015
Title15. „Zakup aparatury i wyposażenia medycznego” w ramach umowy nr DOI/SK/85112/6220/305/643 na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji pn. „Unowocześnienie i doposażenie Kliniki Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych” na potrzeby Kliniki Gastroenterologii dla SP ZOZ CSK UM w Łodzi
Internal identifier15