647338-2026 - Competition
Lithuania – Medical equipments – Reagentai ir papildomos priemonės laboratoriniams tyrimams atlikti su analizatoriais panaudai
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Reagentai ir papildomos priemonės laboratoriniams tyrimams atlikti su analizatoriais panaudai
Description: Siekiama sukurti DPS įvairių reagentų ir papildomų priemonių laboratoriniams tyrimams atlikti su analizatoriais panaudai.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Reagentai ir papildomos priemonės šlapimo tyrimams atlikti su analizatoriais panaudai
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Reagentai ir papildomos priemonės hematologiniams tyrimams atlikti su analizatoriais panaudai
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Reagentai ir papildomos priemonės biocheminiams, imunofermentiniams, imunocheminiams tyrimams atlikti su analizatoriais panaudai
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Testai gliukozės tyrimams atlikti
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Reagentai ir papildomos priemonės kraujo dujų, CRB, elektrolitų tyrimams atlikti su analizatoriais panaudai
Internal identifier: 5