647382-2026 - Competition
Bulgaria – Electricity – „Доставка на нетна активна електрическа енергия от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група, с пълно администриране на информационния поток с ЕСО и поемане на разходите за небаланси за обекти на Община Разлог“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на нетна активна електрическа енергия от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група, с пълно администриране на информационния поток с ЕСО и поемане на разходите за небаланси за обекти на Община Разлог“
Description: Обществена поръчка има за цел да обезпечи нуждите на Община Разлог и второстепенните ѝ разпоредители с бюджет от доставка на активна нетна електрическа енергия ниско напрежение и избор на координатор на балансираща група за срок от 36 календарни месеца. Възлагането на обществената поръчка за покупко-продажба на електрическа енергия по свободно договорени цени се провежда при съблюдаване на приложимите разпоредби на Закона за енергетиката и останалите нормативни актове, които уреждат обществените отношения, свързани с доставката на електрическа енергия. Като неделима част от доставката на електроенергия Възложителят залага изискване към бъдещия изпълнител да извършва и дистанционно измерване и наблюдение на консумацията на електрическа енергия на определени обекти - максимум до три броя, с цел да се осигури повишаване на ефективността при потреблението на електрическа енергия и вземане на решения и мерки за енергийна ефективност.
Internal identifier: 607287
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
Additional classification (cpv): 72224100 System implementation planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001