647409-2026 - Competition
Poland – Construction work for water and sewage pipelines – Budowa sieci wodociągowej w ul. Kalinowej i Opolskiej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Opolskiej i 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa sieci wodociągowej w ul. Kalinowej i Opolskiej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Opolskiej i 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Budowa sieci wodociągowej w ul. Kalinowej i Opolskiej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Opolskiej i 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu. Zakres robót obejmuje: a) budowę sieci wodociągowej: DN80 dł. 10,96 m, DN100 dł. 323,07m, DN150 dł. 433,13m, długości łącznie 767,16m Likwidację sieci wodociągowej: DN40 dł. 51,3 m, DN100 dł.255m, DN150 dł. 478m, DN180 dł. 4,5 m, demontaż rurociągów: 17,78 m unieczynnienie sieci wodociągowej: 435,17m przyłącza wodociągowe: 43 szt. b) budowę sieci kanalizacji sanitarnej DN200 dł. 212m przyłącza kanalizacyjne 14 szt. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Poznań
Internal identifier: Z/56/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads, 45233120 Road construction works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa sieci wodociągowej w ul. Kalinowej i Opolskiej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Opolskiej i 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu. Zakres robót obejmuje: a) budowę sieci wodociągowej: DN80 dł. 10,96 m, DN100 dł. 323,07m, DN150 dł. 433,13m, długości łącznie 767,16m Likwidację sieci wodociągowej: DN40 dł. 51,3 m, DN100 dł.255m, DN150 dł. 478m, DN180 dł. 4,5 m, demontaż rurociągów: 17,78 m unieczynnienie sieci wodociągowej: 435,17m przyłącza wodociągowe: 43 szt. b) budowę sieci kanalizacji sanitarnej DN200 dł. 212m przyłącza kanalizacyjne 14 szt. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. 2. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia: Poznań