647447-2026 - Competition
Romania – Forestry services – Acord cadru servicii pentru silvicultura (servicii de pregatirea terenului) cu durata de 1 an CL
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Acord cadru servicii pentru silvicultura (servicii de pregatirea terenului) cu durata de 1 an CL
Description: acord cadru cu durata de 1 an; cantitatile sunt prevazute in caietul de sarcini atasat prezentei documentatii Data limita pentru primirea solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare de la operatorii economici: a 12 -a zi anterior datei limita de depunere a ofertelor. Raspunsul la toate aceste solicitari se va face de catre autoritatea contractanta in a 7 -a zi anterior datei limita de depunere a ofertelor. NOTA: autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit mai sus sau care nu au fost adresate prin intermediul SEAP.
Internal identifier: 66CLC286_26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77200000 Forestry services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Calarasi 1
Description: servicii pregatire teren si sol pe min 20 ha si max 80 ha
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Calarasi 2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Lehliu
Description: servicii pregatire teren si sol pe min 10 ha si max 30 ha
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Mitreni
Description: servicii de pregatire teren si sol pe min 15 ha si max 90 ha
Internal identifier: 4