647466-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – DOSTAWA ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATÓW, TESTÓW SEROLOGICZNYCH I SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATÓW, TESTÓW SEROLOGICZNYCH I SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO
Description: 1. Przedmiotem Zamówienia jest:  - sukcesywna dostawa odczynników, testów serologicznych, sprzętu jednorazowego,  - dzierżawa aparatów. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany został w załączniku nr 1A - opis przedmiotu Zamówienia-formularz cenowy, w którym przedstawiono prognozowane zużycie na 36 miesięcy. Przedmiot zamówienia podzielony został na 7 części z możliwością składania ofert częściowych na każdą część oddzielnie. Część 1: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratortów, materiałów zużywalnych, akcesoriów wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego (PLATFORMY). Część 2: Dostawa odczynników, kontroli, materiałów zużywalnych, akcesoriów wraz z dzierżawą automatycznego analizatora głównego i zastępczego, do układu krzepnięcia. Część 3: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych, akcesoriów wraz z dzierżawą dwóch automatycznych analizatorów hematologicznych (aparatu głównego i zastępczego) z możliwością oznaczania parametrów retikulocytarnych oraz płynów z jam ciała (aparat główny z trybem BF). Część 4: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych, akcesoriów do badań gazometrii krwi, RKZ, oksymetrii, metabolitów (glukoza, mleczany), elektrolitów (K, Na, Cl, wapń zjonizowany) wraz z dzierżawą dwóch analizatorów głównego i zastępczego. Część 5: Dostawa pasków do badania ogólnego moczu wraz z dzierżawą czytnika. Część 6: Dostawa sprzętu jednorazowego. Część 7: Dostawa szybkich testów serologicznych.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38434570 Haematology analysers, 33140000 Medical consumables, 33192500 Test tubes, 33100000 Medical equipments, 38434580 Immunoassay analysers, 33124131 Reagent strips, 38434000 Analysers, 38434500 Biochemical analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratortów, materiałów zużywalnych, akcesoriów wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego (PLATFORMY)
Description: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratortów, materiałów zużywalnych, akcesoriów wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego (PLATFORMY) - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Additional classification (cpv): 38434500 Biochemical analysers, 38434580 Immunoassay analysers
Options:
Description of the options: Brak opcji i wznowień.
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa odczynników, kontroli, materiałów zużywalnych, akcesoriów wraz z dzierżawą automatycznego analizatora głównego i zastępczego, do układu krzepnięcia
Description: Dostawa odczynników, kontroli, materiałów zużywalnych, akcesoriów wraz z dzierżawą automatycznego analizatora głównego i zastępczego, do układu krzepnięcia - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych, akcesoriów wraz z dzierżawą dwóch automatycznych analizatorów hematologicznych (aparatu głównego i zastępczego) z możliwością oznaczania parametrów retikulocytarnych oraz płynów z jam ciała (aparat główny z trybem BF).
Description: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych, akcesoriów wraz z dzierżawą dwóch automatycznych analizatorów hematologicznych (aparatu głównego i zastępczego) z możliwością oznaczania parametrów retikulocytarnych oraz płynów z jam ciała (aparat główny z trybem BF) - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Additional classification (cpv): 38434570 Haematology analysers
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych, akcesoriów do badań gazometrii krwi, RKZ, oksymetrii, metabolitów (glukoza, mleczany), elektrolitów (K, Na, Cl, wapń zjonizowany) wraz z dzierżawą dwóch analizatorów głównego i zastępczego.
Description: Dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych, akcesoriów do badań gazometrii krwi, RKZ, oksymetrii, metabolitów (glukoza, mleczany), elektrolitów (K, Na, Cl, wapń zjonizowany) wraz z dzierżawą dwóch analizatorów głównego i zastępczego - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa pasków do badania ogólnego moczu wraz z dzierżawą czytnika
Description: Dostawa pasków do badania ogólnego moczu wraz z dzierżawą czytnika - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Main classification (cpv): 33124131 Reagent strips
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa sprzętu jednorazowego.
Description: Dostawa sprzętu jednorazowego - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33192500 Test tubes
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa szybkich testów serologicznych
Description: Dostawa szybkich testów serologicznych - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Additional classification (cpv): 33124131 Reagent strips