2. Procedure
Procedure
Title: Midigraver inclusief aanbouwdelen
Description: Levering van één nieuwe midigraver inclusief ingebruikstelling, instructie, garantie en meerjarig onderhoud ten behoeve van beheer- en onderhoudswerkzaamheden van Waterschap Drents Overijsselse Delta. De aanleiding voor deze Aanbesteding is de behoefte van de Aanbestedende dienst aan de levering van één (1) midigraver, inclusief de in het Programma van Eisen gespecificeerde aanbouwdelen, toebehoren en een overeenkomst voor preventief onderhoud gedurende de volledige looptijd van de garantieperiode.
Internal identifier: Z/26/075449
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43200000 Earthmoving and excavating machinery, and associated parts
Additional classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1