647619-2026 - Competition
Czechia – Engineering design services – Rekonstrukce vlečky Náměšť nad Oslavou – projektová dokumentace
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Rekonstrukce vlečky Náměšť nad Oslavou – projektová dokumentace
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou projektové činnosti spočívající ve vypracování projektové dokumentace (dále jako „PD“) v rozsahu stavebně-technického průzkumu (dále jako „STP“), dokumentace pro povolení stavby (dále jako „DSP“) a dokumentace pro provedení stavby (dále jako „DPS“), a to včetně zajištění inženýrské činnosti (dále jako „IČ“) a souvisejících činností (autorský dozor) na stavbu dráhy, rekonstrukci na stávajících stavbách a zařízeních a výstavba nových zařízení – jedná se o rekonstrukci železničního svršku a spodku pro splnění kvalitativních a bezpečnostních parametrů budoucího provozu vlečky dle standardů NATA.
Internal identifier: N006/26/V00029901
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71246000 Determining and listing of quantities in construction, 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001