647649-2026 - Competition
Poland – Laboratory furniture – „Zakup profesjonalnego sprzętu i wyposażenia do Pracowni Konserwatorskiej Muzeum Narodowego w Kielcach”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Zakup profesjonalnego sprzętu i wyposażenia do Pracowni Konserwatorskiej Muzeum Narodowego w Kielcach”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup profesjonalnego sprzętu i wyposażenia do Pracowni Konserwatorskiej Muzeum Narodowego w Kielcach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: AIB.261.2.19.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39180000 Laboratory furniture
Additional classification (cpv): 38650000 Photographic equipment, 42980000 Gas generators, 38300000 Measuring instruments, 38510000 Microscopes, 38433000 Spectrometers, 42500000 Cooling and ventilation equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1: Zakup, dostawa i montaż urządzeń poprawiających parametry powietrza, wymagających weryfikacji parametrów adekwatnych do gabarytów pomieszczeń oraz istniejącej instalacji (konieczna weryfikacja OPZ z możliwościami technicznymi budynku) oraz z przepisami.
Description: Część 1: Zakup, dostawa i montaż urządzeń poprawiających parametry powietrza, wymagających weryfikacji parametrów adekwatnych do gabarytów pomieszczeń oraz istniejącej instalacji (konieczna weryfikacja OPZ z możliwościami technicznymi budynku) oraz z przepisami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Main classification (cpv): 42500000 Cooling and ventilation equipment
Additional classification (cpv): 42514000 Machinery and apparatus for filtering or purifying gases, 31520000 Lamps and light fittings
Lot: LOT-0002
Title: Część 2: Zakup, dostawa i montaż spektrometru fluorescencji rentgenowskiej (XRF)
Description: Część 2: Zakup, dostawa i montaż spektrometru fluorescencji rentgenowskiej (XRF) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 38433000 Spectrometers
Additional classification (cpv): 38580000 Non-medical equipment based on the use of radiations
Lot: LOT-0003
Title: Część 3: Zakup dostawa i montaż mikroskopu cyfrowego z wyposażeniem.
Description: Część 3: Zakup dostawa i montaż mikroskopu cyfrowego z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 38510000 Microscopes
Lot: LOT-0004
Title: Część 4: Zakup, dostawa i montaż specjalistycznych urządzeń pomiarowych
Description: Część 4: Zakup, dostawa i montaż specjalistycznych urządzeń pomiarowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: Część 4
Main classification (cpv): 38300000 Measuring instruments
Additional classification (cpv): 38931000 Temperature humidity testers, 38416000 PH meters
Lot: LOT-0005
Title: Część 5: Zakup, dostawa i montaż urządzeń specjalistycznych do dezynfekcji bez użycia toksycznych środków chemicznych
Description: Część 5: Zakup, dostawa i montaż urządzeń specjalistycznych do dezynfekcji bez użycia toksycznych środków chemicznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: Część 5
Main classification (cpv): 42980000 Gas generators
Additional classification (cpv): 39330000 Disinfection equipment
Lot: LOT-0006
Title: Część 6: Zakup, dostawa i montaż sprzętu do fotografii w podczerwieni z zestawem obiektywów, akcesoriów i oprogramowaniem
Description: Część 6: Zakup, dostawa i montaż sprzętu do fotografii w podczerwieni z zestawem obiektywów, akcesoriów i oprogramowaniem Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: Część 6
Main classification (cpv): 38650000 Photographic equipment
Additional classification (cpv): 38651000 Cameras, 48000000 Software package and information systems
Lot: LOT-0007
Title: Część 7: Zakup, dostawa i montaż mebli, zabudowy i innego wyposażenia
Description: Część 7: Zakup, dostawa i montaż mebli, zabudowy i innego wyposażenia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Internal identifier: Część 7
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts