2. Procedure
Procedure
Title: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.:„Przywrócenie właściwego stanu technicznego obwałowaniom przeciwpowodziowym rzeki Ślęzy na terenie Zarządu Zlewni we Wrocławiu wraz z elementami renaturyzacji rzeki”
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z przygotowaniem wniosków o decyzje administracyjne, umożliwiająca realizację zadania pn.: ,,Przywrócenie właściwego stanu technicznego obwałowaniom przeciwpowodziowym rzeki Ślęzy na terenie Zarządu Zlewni we Wrocławiu wraz z elementami renaturyzacji rzeki’’ oraz - jako zamówienie opcjonalne (opcja) - prowadzenie nadzoru autorskiego nad realizacją robót wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej dla zamówienia podstawowego.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0002