647775-2026 - Competition
Bulgaria – Various office equipment and supplies – „Доставка на канцеларски материали за нуждите на Община Стара Загора“ по обособени позиции
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на канцеларски материали за нуждите на Община Стара Загора“ по обособени позиции
Description: „Доставка на канцеларски материали за нуждите на Община Стара Загора“ по обособени позиции Обособена позиция 1 „Доставка на канцеларски материали във връзка със списъка на стоките и услуги по чл.12, ал. 1, т.1 от ЗОП“ Обособена позиция 2 „Доставка на други канцеларски материали“ Предметът на настоящата поръчка е доставка на канцеларски материали за нуждите на Община Стара Загора съгласно изискванията на Възложителя. Канцеларските материали трябва да отговарят на изискванията за качество. Доставчикът трябва да гарантира качеството на доставяните от него канцеларски материали. Доставките трябва да бъдат извършвани периодично по заявка на Възложителя в срок 1 работен ден. Опаковка, транспорт и съхранение. Доставчикът е отговорен за натоварването, транспортирането и разтоварването на стоките, предмет на доставка. Изпълнителят трябва да осигурява подходяща опаковка за канцеларските материали срещу повреда по време на транспортирането му до адреса на Възложителя На основание чл. 47а от ЗОП в Техническата спецификация на обществената поръчка се съдържат екологични изисквания към определни продукти, които следва да се доставят и са регламентирани в Наредба № Н-1 ОТ 23 юли 2024 г. за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществени поръчки. Продуктите предмет на доставката на съответните обособени позиции, видът, изискванията към тях и към изпълнението и др., се съдържат в Техническите спецификации. Забележка: ***Важно: Навсякъде в техническата спецификация, документацията и документите, където се съдържа посочване конкретен модел, източник или специфичен процес, който характеризира продуктите, предлагани от конкретен потенциален изпълнител, или търговска марка, патент, тип или конкретен произход или производство, което би довело до облагодетелстване или елиминиране на определени лица или някои продукти, да се чете и разбира с добавката «или еквивалентно» ​​​​​​​
Internal identifier: 608176
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30190000 Various office equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Обособена позиция 1 „Доставка на канцеларски материали във връзка със списъка на стоките и услуги по чл.12, ал. 1, т.1 от ЗОП“
Description: „Доставка на канцеларски материали за нуждите на Община Стара Загора“ по обособени позиции Обособена позиция 1 „Доставка на канцеларски материали във връзка със списъка на стоките и услуги по чл.12, ал. 1, т.1 от ЗОП“ Предметът на настоящата поръчка е доставка на канцеларски материали за нуждите на Община Стара Загора съгласно изискванията на Възложителя. Канцеларските материали трябва да отговарят на изискванията за качество. Доставчикът трябва да гарантира качеството на доставяните от него канцеларски материали. Доставките трябва да бъдат извършвани периодично по заявка на Възложителя в срок 1 работен ден. Опаковка, транспорт и съхранение. Доставчикът е отговорен за натоварването, транспортирането и разтоварването на стоките, предмет на доставка. Изпълнителят трябва да осигурява подходяща опаковка за канцеларските материали срещу повреда по време на транспортирането му до адреса на Възложителя На основание чл. 47а от ЗОП в Техническата спецификация на обществената поръчка се съдържат екологични изисквания към определни продукти, които следва да се доставят и са регламентирани в Наредба № Н-1 ОТ 23 юли 2024 г. за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществени поръчки. Продуктите предмет на доставката на съответните обособени позиции, видът, изискванията към тях и към изпълнението и др., се съдържат в Техническите спецификации. Забележка: ***Важно: Навсякъде в техническата спецификация, документацията и документите, където се съдържа посочване конкретен модел, източник или специфичен процес, който характеризира продуктите, предлагани от конкретен потенциален изпълнител, или търговска марка, патент, тип или конкретен произход или производство, което би довело до облагодетелстване или елиминиране на определени лица или някои продукти, да се чете и разбира с добавката «или еквивалентно» ​​​​​​​
Internal identifier: 608188
Lot: LOT-0002
Title: Обособена позиция 2 „Доставка на други канцеларски материали“
Description: „Доставка на канцеларски материали за нуждите на Община Стара Загора“ по обособени позиции Обособена позиция 2 „Доставка на други канцеларски материали“ Предметът на настоящата поръчка е доставка на канцеларски материали за нуждите на Община Стара Загора съгласно изискванията на Възложителя. Канцеларските материали трябва да отговарят на изискванията за качество. Доставчикът трябва да гарантира качеството на доставяните от него канцеларски материали. Доставките трябва да бъдат извършвани периодично по заявка на Възложителя в срок 1 работен ден. Опаковка, транспорт и съхранение. Доставчикът е отговорен за натоварването, транспортирането и разтоварването на стоките, предмет на доставка. Изпълнителят трябва да осигурява подходяща опаковка за канцеларските материали срещу повреда по време на транспортирането му до адреса на Възложителя На основание чл. 47а от ЗОП в Техническата спецификация на обществената поръчка се съдържат екологични изисквания към определни продукти, които следва да се доставят и са регламентирани в Наредба № Н-1 ОТ 23 юли 2024 г. за екологичните изисквания към определени продукти, предмет на обществени поръчки. Продуктите предмет на доставката на съответните обособени позиции, видът, изискванията към тях и към изпълнението и др., се съдържат в Техническите спецификации. Забележка: ***Важно: Навсякъде в техническата спецификация, документацията и документите, където се съдържа посочване конкретен модел, източник или специфичен процес, който характеризира продуктите, предлагани от конкретен потенциален изпълнител, или търговска марка, патент, тип или конкретен произход или производство, което би довело до облагодетелстване или елиминиране на определени лица или някои продукти, да се чете и разбира с добавката «или еквивалентно» ​​​​​​​
Internal identifier: 608193