647777-2026 - Competition
Poland – Legal advisory services – Doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) i opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla projektu pn.: „Budowa Sopockiego Centrum Kuracyjno - Rehabilitacyjnego”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) i opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla projektu pn.: „Budowa Sopockiego Centrum Kuracyjno - Rehabilitacyjnego”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) i opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla projektu pn. „Budowa Sopockiego Centrum Kuracyjno - Rehabilitacyjnego”. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawców wizji lokalnej. Zamiar odbycia wizji lokalnej należy zgłosić za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl/, a jej termin zostanie wyznaczony przez Zamawiającego. Zamiar odbycia wizji lokalnej należy zgłosić najpóźniej na 7 dni roboczych przed terminem składania ofert. Podczas wizji lokalnej nie będą udzielane wyjaśnienia dotyczące treści SWZ. 4. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 5. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.51.2026.MP. 8. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Internal identifier: BDG-V.2611.51.2026.MP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79111000 Legal advisory services
Additional classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services, 66171000 Financial consultancy services, 71315200 Building consultancy services, 71310000 Consultative engineering and construction services, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 72221000 Business analysis consultancy services, 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security, 80511000 Staff training services, 79421100 Project-supervision services other than for construction work, 79421000 Project-management services other than for construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) i opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla projektu pn.: „Budowa Sopockiego Centrum Kuracyjno - Rehabilitacyjnego”.
Description: Przedmiotem zamówienia jest doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) i opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla projektu pn. „Budowa Sopockiego Centrum Kuracyjno - Rehabilitacyjnego”.