647787-2026 - Competition
Poland – Computer accessories – Sukcesywna dostawa urządzeń peryferyjnych (akcesoriów komputerowych) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywna dostawa urządzeń peryferyjnych (akcesoriów komputerowych) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sukcesywna nowych urządzeń peryferyjnych (akcesoriów komputerowych) do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym. Zamawiający wymaga złożenia formularza w formie arkusza kalkulacyjnego udostępnionego w przedmiotowym postępowaniu.
Internal identifier: 378/2026/PN/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30237200 Computer accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Description: Urządzenia peryferyjne bez dysków, pendrive i kart pamięci. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym. Zamawiający wymaga złożenia formularza w formie arkusza kalkulacyjnego udostępnionego w przedmiotowym postępowaniu.
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Description: Urządzenia urządzenia peryferyjne (dyski, pendrive i karty pamięci). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będący jednocześnie formularzem cenowym. Zamawiający wymaga złożenia formularza w formie arkusza kalkulacyjnego udostępnionego w przedmiotowym postępowaniu.